Pierwszy kurs nauki jazdy w Brwinowie! 15.09.2021.

Witajcie w Brwinowie! Rozpoczynamy kursy nauki jazdy w naszej nowej szkole nauki jazdy w Brwinowie. Jesteśmy pierwszą i jedyną szkołą nauki jazdy w Brwinowie.

Zapraszamy – Rynek 4, Brwinów, Centrum Szkolenia Kierowców L MASTERS. Mamy mnóstwo Klientów z miejscowości Brwinów, Podkowa Leśna, Otrębusy, Pruszków i okolic, dlatego wychodzimy Wam naprzeciw.

Już teraz prowadzimy zapisy na kursy:

  • e-learning (wykłady on-line, jazdy z Brwinowa); taki kurs można rozpocząć już teraz, każdego dnia, ucząc się teorii w domowym zaciszu, w podróży lub gdziekolwiek zapragniesz.
  • 15.09.2021 o godz. 17:00 rozpoczynamy pierwszy kurs stacjonarny w Brwinowie – wykłady będą w środy i soboty w naszej sali wykładowej przy ul. Rynek 4, jazdy z Brwinowa. Badanie lekarskie: 06.09.2021 r. od godz. 17:00 w naszym biurze w Grodzisku Maz.

Na kurs i badania lekarskie prowadzimy zapisy w naszym biurze w Grodzisku Maz. Należy zgłosić się do nas wcześniej, by zdążyć ze wszystkimi formalnościami na czas. Na rozpoczęcie kursu prosimy przynieść numer PKK. Tu jest link do informacji, jak należy go wyrobić.

Terminy kolejnych kursów stacjonarnych ogłosimy wkrótce.

Zapisy na kursy prowadzimy w naszym biurze w Grodzisku Mazowieckim (jeszcze przez chwilę) oraz pod nr tel. 666 555 822.

Jesteśmy najwyżej ocenianą szkołą nauki jazdy w regionie Grodziska Mazowieckiego i Brwinowa. Poznaj ranking szkół i opinie Kursantów o nas: SuperPrawoJazdy.pl

Możliwość komentowania jest wyłączona.