Terminy kursów prawa jazdy

TERMINY KURSÓW NAUKI JAZDY W GRODZISKU MAZOWIECKIM i BRWINOWIE:

Kursy e-learning (wykłady przez internet):

  • codziennie rozpoczynamy kursy e-learning na prawo jazdy kat. B (dokładnie: B+B1+AM) z wykładami przez Internet. Może to być kurs podstawowy lub kurs ekspresowy lub kurs rozszerzony – Ty wybierasz.  Jazdy z Grodziska lub Brwinowa – gdzie wolisz. Na te kursy zawsze mamy wolne miejsca!

Kursy stacjonarne (wykłady w sali wykładowej):

  • Grodzisk Maz.: 11.10.2021 (poniedziałek) godz. 17:00 – rozpoczęcie kursu na prawo jazdy kat. B (dokładnie: kat. B+B1+AM).
  • Brwinów: druga połowa października (dokładny termin podamy wkrótce) – rozpoczęcie kursu na prawo jazdy kat. B (dokładnie: kat. B+B1+AM).

Badania lekarskie w siedzibie L MASTERS do wszystkich rodzajów kursów:

  • 04.10.2021 od 17:00 (poniedziałek),

Na wszystkie badania lekarskie prowadzimy zapisy. Badanie jest dodatkowo płatne. Zwykle jest ważne bezterminowo – można je zrobić nawet z dużym wyprzedzeniem.

Zachęcamy do jak najszybszego zrobienia badań lekarskich i wyrobienia sobie numeru PKK w Starostwie. Badania są niezbędne do wyrobienia nr PKK i rozpoczęcia kursu. Na kurs przychodzimy już z numerem PKK.

Istnieje możliwość indywidualnego skierowania w dowolnym czasie na badanie lekarskie do lekarza, z którym współpracujemy.

> Terminy kursów w MILANÓWKU
> Terminy kursów w JÓZEFINIE
> Terminy kursów w JAKTOROWIE