Kursy na prawo jazdy

Kurs na PRAWO JAZDY KAT. B (na samochody osobowe):

Kurs można rozpocząć:
– po ukończeniu 17 lat i 9 miesięcy – za zgodą rodziców lub opiekunów albo
– po ukończeniu 18. roku życia.

Kurs na PRAWO JAZDY KAT. B obejmuje:
– 30 godzin lekcyjnych (po 45 min.) kursu teoretycznego,
– 30 godzin kursu praktycznego,
– egzamin wewnętrzny teoretyczny,
– egzamin wewnętrzny praktyczny.

Zajęcia teoretyczne prowadzimy w komfortowej, profesjonalnie wyposażonej sali wykładowej usytuowanej w centrum Grodziska Mazowieckiego, przy ul. 11 Listopada 39 (przy deptaku) – to jest 30 m od dworca PKS i PKP. Do teoretycznej nauki jazdy wykorzystujemy najnowszy i najlepszy według nas system multimedialny oraz autorski program dydaktyczny, które gwarantują doskonałą jakość szkolenia, ułatwiają opanowanie wielu skomplikowanych zagadnień i zdecydowanie zwiększają tempo nauki jazdy. Sposób nauczania, który oferujemy, wykracza daleko poza standardy powszechnie panujące w innych ośrodkach szkolenia kierowców.

Nasza sala wykładowa wyposażona jest w nowoczesny sprzęt audiowizualny i komputerowy oraz materiały dydaktyczne wspomagające proces nauczania. Każdy uczestnik kursu dostaje od nas pełny komplet materiałów dydaktycznych w cenie kursu.

Zajęcia teoretyczne i praktyczne prowadzone są przez doskonałych instruktorów nauki jazdy z wieloletnim doświadczeniem. Nasi instruktorzy posiadają uprawnienia egzaminatora. Każdego uczestnika kursu traktujemy indywidualnie i wyjątkowo. Wiemy dobrze jak szkolić, by każdego rzeczywiście skutecznie przygotować do zdania państwowego egzaminu na prawo jazdy. Zapewniamy sympatyczną i bezstresową atmosferę podczas całego kursu. Mamy świadomość, że świetna, ponadprzeciętna zdawalność wśród naszych Kursantów to nie przypadek. Wiemy jak uczyć, by w rezultacie każdy nasz Kursant czuł się pewnie i bezpiecznie za kierownicą w każdej sytuacji na drodze.

Każda osoba biorąca udział w szkoleniu w naszym ośrodku jest objęta ubezpieczeniem NNW w cenie kursu czy jazdy doszkalającej.

Samochody: Dysponujemy 5-drzwiowymi samochodami osobowymi marki Hyundai i20 – takimi, na jakich zdaje się państwowy egzamin na prawo jazdy w Skierniewicach, Warszawie oraz Grójcu. Wszystkie nasze auta mają klimatyzację – bezcenną w ciepłe dni. Dbamy, by auta zawsze były w idealnym stanie technicznym, czyste, a w środku pachnące – dla maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu jazdy naszych Kursantów.

Nasi Kursanci mają więc możliwość doskonalenia manewrów na bardzo dobrze przygotowanym placu manewrowym w Jaktorowie.

Jazdy w ramach kursu praktycznego: Jeździmy w godzinach od 6:00 do 21:00 przez 7 dni w tygodniu. Swoje jazdy możecie więc Państwo planować bardzo elastycznie. Umawiać się można telefonicznie (tel. 666 555 822) lub osobiście z instruktorem.

Jazdy doszkalające: Każdy kursant po ukończeniu kursu teoretycznego i praktycznego może, jeśli zaistnieje taka potrzeba, umówić się na jazdy dodatkowe – doszkalające przed podejściem do egzaminu państwowego. Wśród naszych Kursantów zwykle nie ma takiej potrzeby, ale dobrze jest mieć świadomość, że można skorzystać z takiej możliwości. Na jazdy doszkalające zapraszamy także wszystkich tych, którzy chcieliby potrenować i udoskonalić swoje umiejętności kierowania, np. przed egzaminem czy po dłuższej przerwie.

Istnieje możliwość załatwienia za Państwa formalności związanych z egzaminem na prawo jazdy w WORD, pomagamy skompletować potrzebne dokumenty, umawiamy na egzaminy w WORD.

Jak można zgłosić się na kurs:

  • telefonicznie pod numerem 666 555 822,
  •  wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej w zakładce „Kontakt„,
  • wysyłając e-mail ze swoimi danymi (imię i nazwisko, nr telefonu, adres zamieszkania) na nasz adres e-mailowy: biuro@lmasters.pl,
  • osobiście, przychodząc do naszego biura w Grodzisku Maz., ul. 11 Listopada 39 (na deptaku, 30 m od dworca PKP i PKS, I piętro).

Po otrzymaniu od Państwa zgłoszenia chęci udziału w kursie na prawo jazdy skontaktujemy się z Państwem niezwłocznie i udzielimy dalszych informacji.