Dlaczego L MASTERS jest najlepszą szkołą jazdy?

Będziesz mądrym kierowcą
Uczymy pewnej i bezpiecznej jazdy oraz samodzielności w podejmowaniu działań za kierownicą. Po naszym kursie młody kierowca jest przygotowany do przewidywania możliwych zachowań innych uczestników ruchu. Do każdego kursanta podchodzimy w sposób indywidualny, omawiamy postępy oraz tłumaczymy błędy zrobione podczas zajęć.

Teorię zrobisz tak jak chcesz.
Część teoretyczną prowadzimy stacjonarnie w godzinach popołudniowych oraz przez internet, dzięki czemu każdy może pogodzić kurs prawa jazdy z pracą, szkołą lub innymi zajęciami.

Masz gwarancję jazdy z profesjonalistą.
Zajęcia w naszej szkole prowadzą instruktorzy z powołania. Zawsze chętnie odpowiadają na wszelkie pytania dotyczące przepisów drogowych. Wybraliśmy tych najbardziej cierpliwych, kulturalnych oraz wymagających nie tylko od kursanta, ale również od siebie.

Oswoisz się z samochodem takim, jaki jest w WORD
Samochody, na których uczymy jeździć to Hyundaie i20 (takie jak na egzaminie państwowym w Skierniewicach). Bardzo dbamy o nasze auta, dzięki czemu kursanci mają zapewnioną przyjemną i bezpieczną jazdę. W upalne dni korzystamy z klimatyzacji. Nie oszczędzamy na komforcie naszych kursantów!

Elastyczne godziny zajęć praktycznych.
Zajęcia praktyczne są prowadzone siedem dni w tygodniu od wczesnych godzin porannych do późnych wieczornych, dzięki czemu możemy jeździć regularnie z każdym kursantem.

Dobrze poznasz miasto, w którym będziesz zdawać egzamin.
Część praktyczną zajęć wykorzystujemy w sposób optymalny – dużo czasu poświęcamy na jazdę po mieście, w którym kursant chce zdawać egzamin (Skierniewice, Warszawa).

Będziesz oszczędnym kierowcą.
Uczymy eko jazdy, która pozwala na ograniczenie spalania paliwa (nawet o 30%). Dzięki tej umiejętności rocznie można zaoszczędzić okrągłą sumę. Nasi instruktorzy odbyli specjalne szkolenia z zakresu eko jazdy, dzięki czemu uczą efektywniej!

Bonusy w cenie kursu.
W kwocie szkolenia zawierają się materiały do samodzielnej nauki i powtarzania materiału w domu: najlepsza na rynku książka do nauki jazdy, płyta z kompletną bazą pytań testowych oraz dodatkowo testy on-line.

Badanie lekarskie zrobisz taniej.
Dopłacamy 100 złotych do badania lekarskiego niezbędnego do rozpoczęcia kursu. U nas oszczędzisz aż połowę ceny za wizytę!

Odbędziesz profesjonalny kurs pierwszej pomocy.
Zajęcia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej prowadzone są przez specjalistę medycyny ratunkowej. W ramach tego spotkania kursanci mają możliwość ćwiczeń na specjalnych fantomach (niemowlę, dziecko oraz osoba dorosła), co zdecydowanie ułatwia przyswojenie wiedzy, która może się przydać nie tylko przyszłemu kierowcy.

lmasters ranking

Jeżeli wciąż się wahasz, sprawdź jak oceniają nas ci, którzy dzięki nam zdobyli swoje upragnione prawo jazdy! Opinie na temat L MASTERS znajdziesz np. tutaj i tutaj.

Pamiętaj! Wybór szkoły nauki jazdy to bardzo poważna decyzja, od tego zależy czy pokochasz jazdę samochodem, czy będzie to dla Ciebie tylko przykry obowiązek. Warto zdecydować się na kurs, który solidnie przygotuje Cię do przygody z autem.
Już dziś wybierz dobrze i ucz się z najlepszymi!