O nas

Centrum Szkolenia Kierowców L MASTERS specjalizuje się w nauce jazdy kat. B. Szkolimy kandydatów na kierowców głównie z rejonu: Grodziska Mazowieckiego, Milanówka, Brwinowa, Żabiej Woli, Jaktorowa i okolic. Oferujemy kursy na prawo jazdy kat. B oraz jazdy doszkalające. Prowadzimy profesjonalny, prężnie działający ośrodek szkolenia kierowców.

Nauką jazdy zajmujemy się od 1999 r. Mamy bogate doświadczenie w szkoleniu różnych ludzi, w różnych miastach i na różnych samochodach. Dzięki naszym instruktorom tysiące osób zdobyło swoje upragnione prawo jazdy. Nasz ośrodek szkolenia kierowców tworzą profesjonaliści – wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy. Lata praktyki w dziedzinie nauki jazdy sprawiły, że doskonale poznaliśmy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów. Wypracowaliśmy własne, skuteczne metody szkolenia – nasi Kursanci to doceniają. Ogromne zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby są gwarancją najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. Wiemy na czym polegają najczęstsze błędy w szkoleniu osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B – zarówno po stronie Kursantów, jak i bardzo często po stronie instruktorów. Jesteśmy przekonani, że kluczem do sukcesu jest przemyślane, gruntowne szkolenie, wyćwiczenie prawidłowych odruchów kierowcy oraz rzeczywista współpraca i wzajemne zrozumienie pomiędzy szkoloną osobą i instruktorem. Uczymy myśleć za kierownicą i przewidywać wszelkie sytuacje mogące wydarzyć się na drodze.

Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów. Harmonogram kursu teoretycznego ustalamy z Kursantami tak, by był on jak najbardziej dostosowany do możliwości czasowych i oczekiwań osób biorących w nim udział. Jazdy w ramach kursu praktycznego Kursanci mogą planować dość elastycznie, w porozumieniu z instruktorem. Jazdy zaczynamy na parkingu przy dworcu PKP w Grodzisku Maz. Jeździmy po trasach egzaminacyjnych w Skierniewicach, Warszawie, Sochaczewie oraz Grójcu. Nasi instruktorzy nauczą Państwa dynamicznej, zdecydowanej i bezpiecznej jazdy.

Na kurs prawa jazdy kat. B zapraszamy osoby z rejonu: Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Jaktorów, Błonie, Pruszków, Brwinów, Podkowa Leśna, Książenice, Międzyborów, Czarny Las, Żyrardów, Kady, Opypy, Radonie, Otrębusy, Siestrzeń, Żabia Wola, Odrano-Wola, Chylice, Chylice Kolonia, Kraśnicza Wola, Chlebnia, Szczęsne i okolice.

Nauka jazdy to sztuka.
Zapraszamy do grona dobrych kierowców!