Opinie Kursantów

L MASTERS nr 1 w regionie!

Zachęcamy naszych Kursantów do zapisywania na tej stronie swoich wrażeń i refleksji na temat L MASTERS, instruktorów, przebiegu szkolenia, jakości naszych usług itd. (adresy e-mail traktujemy jako poufne, tylko do naszej wiadomości).
Za wszystkie opinie bardzo DZIĘKUJEMY!

Dodaj opinię

149 myśli nt. „Opinie Kursantów

 1. Zdecydowanie polecam szkołę! Kurs teoretyczny akurat zdawałem przez internet, jednak materiały które dostałem do nauki pozwoliły zdać teorię w pierwszym terminie na 100%. Jazdy z panem Darkiem były bardzo konkretne, w przyjemnej atmosferze, doskonale przygotowujące nie tylko do ścisłych wymogów egzaminu ale także do późniejszego dobrego jeżdżenia i myślenia za kierownicą 🙂 Egzamin praktyczny (w Skierniewiach) zdałem za pierwszym razem, trasę egzaminacyjną miałem praktycznie identyczną do jednej z ćwiczonych na jazdach.
  Dziękuję bardzo LMasters i panu Darkowi za fantastyczne przygotowanie 🙂

 2. L MASTERS to na prawdę najlepsza szkoła jazdy,nie tylko w Grodzisku! Nie sądziłam,że nauka jazdy może stać się świetną przygodą. Począwszy od kursu teoretycznego z Panem Antonim – wiedza w najlepszej postaci,Pan Antoni to człowiek z powołaniem,profesjonalista w każdym calu z mega poczuciem humoru????nauka była czystą przyjemnością. Jazdy z Panem Pawłem natomiast to był strzał w 10!!!! Nauczył mnie całej profesjonalnej jazdy. Najlepszy instruktor,cierpliwy,człowiek na właściwym miejscu,profesjonalista z podejściem do kursanta. Wielkie dzięki za wszystko! L MASTERS będę Was polecać i do zobaczenia na drodze 🙂

 3. Kurs na prawo jazdy zaczęłam robić 10 lat temu. Po trzech nieudanych egzaminach (nawet nie opuściłam placu), odpuściłam.
  W tym roku zdecydowałam się na jazdy doszkalające z LMasters – dzięki Panu Darkowi, jego cierpliwości i świetnej nauce zdałam egzamin.
  Polecam serdecznie tą szkołę.
  Do zobaczenia na drodze!

 4. Szkoła godna polecenia. Bardzo dobrze przygotowuje do egzaminu teoretycznego i praktycznego z anielska cierpliwością do kursantów oraz umiejętnością przekazywania cennych wskazówek. Polecam wszystkim, którzy chcą być rzetelnie przygotowani do zdania egzaminu. W szczególności polecam Pana Antoniego

 5. Jestem bardzo zadowolony z usług jakie oferuje L Masters. Dzięki wyjeżdżonych godzinach z Panem Dariuszem zdałem egzamin za pierwszym razem mimo półrocznej przerwy. Bardzo przyjemnie odbywał się kurs, a Pan Dariusz wykazuje cierpliwość i ciągle zaangażowanie w tryb szkolenia przyszłych kierowców.
  Serdecznie polecam

 6. Moja opinia o szkole jest bardzo, bardzo pozytywna. Pan Antoni, z którym załatwiałam formalności, był super wyrozumiały dla różnych życiowych sytuacji, a przy tym bardzo profesjonalny i miły. Jeżeli chodzi o teorię to korzystałam z e-learningu, więc wykładów nie ocenię. Jazdy miałam z Panem Darkiem, świetnym instruktorem. Dawał pomocne wskazówki i jasno wszystko przekazywał. Nic, tylko słuchać się Pana Darka, włączyć myślenie i sukces na egzaminie murowany 🙂

 7. Polecam wszystkim naukę jazdy bądź jazdy doszkalające w L Masters. Panie Pawle dziękuję za cierpliwość, fachowość i wszystkie cenne uwagi, które będę starała się wdrożyć w codziennej jeździe.

 8. „LAURKA” DLA L – MASTERS
  Kurs i Ośrodek Poleciła mi siostra ( Bardzo jej dziękuję)
  Zapis przez telefon trwał szybko miło i na temat 🙂
  Pani z Sekretariatu kompetentna i rzeczowa:)
  Kurs teoretyczny wybrałam e – learningowy ze względu na ograniczenia czasowe związane z wychowaniem małego ludzika.
  Platforma do nauki przyjazna i materiały dostarczone przez Ośrodek w zupełności wystarczył by zdać egzamin teoretyczny za 1 razem:)
  Instruktor z którym miałam przyjemność jeździć, jest człowiekiem o nadludzkiej cierpliwości ponadto jego wielkie zaangażowanie w uświadomieniu kursantowi technik jazdy i odpowiedzialności na drodze jest godne uznania:) ( a tak jak w moim przypadku, tłumaczy DRUKOWANYI LITERAMI potocznie JAK KROWIE NA ROWIE – potrafił dużo MI wyjaśnić/nauczyć, a do najzdolniejszych kurantów nie należałam:) )
  Pan Darek Pakuła, szczerze i otwarcie mówi o każdym problemie i odpowiednio motywuje do pracy:) Jest instruktorem godnym polecenia. Merytorycznie i praktycznie byłam przygotowana do egzaminu. Egzamin zdany za 2 razem uważam za ogromny sukces!!!
  ( w kwestii oblanego 1 egzaminu to tylko babskie nerwy poskutkowały błędem który został oceniony negatywnie:))
  Ośrodek Szkoleniowy L – MASTERS będzie polecany przeze mnie dożywotnio:)
  Jego funkcjonowanie, przygotowanie, zaangażowanie i kompetencje oceniam na 11 pkt na 10.

 9. jeszcze raz bardzo polecam ten bardzo profesjonalny osrodek szkoleniowy. juz jezdze samodzielnie i ciagle mam w uszach polecenia Darka aby technicznie byc dobrze przygotowanym do jazdy. super instruktorzy Pan Antoni, Darek, Pan Krzysztof ,Pani Renata. teraz tylko przyjemnosc z jazdy:) BARDZO DZIEKUJE

 10. Zgłaszając się na zajęcia teoretyczne do Pana Antoniego nie sądziłam,że będę żałowała,że moja przygoda z LMasters tak szybko się skończy. Bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie! Teoria z Panem Antonim to byla czysta przyjemność. Zajęcia mega ciekawe,z dużą dozą humoru,aż chciało się przychodzić!Dziękuję Panu Pawłowi za super atmosfere w czasie jazd,za cierpliwość i profesjonalną naukę od podstaw. Dzięki niemu udało mi się zdać egzaminto najlepszy instruktor! Będę polecać z czystym sumieniem!!!!

 11. Dzień dobry, ja tak na świeżo. 🙂 Zakończyłam właśnie 2 godziny jazdy z Panem Antonim. Bardzo dziękuję za profesjonalizm, kulturę jazdy, logiczny przekaz i spokój ducha. To najowocniejsze dwie godziny jazdy w moim życiu.

  Dziękuję i pozdrawiam serdecznie, a następny komentarz po praktycznym egzaminie 😉

 12. ośrodek szkolenia na najwyższym poziomie. kurs teoretyczny z panem Antonim był super przygotowany pod względem merytorycznym, a jazdy z panem Darkiem to była sama przyjemność – cierpliwy, profesjonalny, a do tego bardzobardzo symaptyczny! jestem już po zdanych egzaminach i jestem spokojna bo czuję się nauczona, za co bardzo serdecznie dziękuję 🙂 polecam wszystkim!!! 🙂

 13. Polecam tę szkołę z czystym sumieniem, egzamin w Skierniewicach zdany ponieważ przygotowanie przez instruktora było bardzo dobre.
  Pan Darek to świetny instruktor, który jest nad wyraz cierpliwy i potrafi wszystko bardzo dobrze wytłumaczyć, przez co egzamin to była tylko formalność.
  Polecam gorąco każdemu, a najbardziej osobom które nie widzą siebie za kierownicą, po kursie będziecie bardziej pewni siebie.

 14. Wszystkim gorąco polecam szkołę L Masters…Wczoraj zdałam Egzamin, choć naukę zaczęłam praktycznie od zera! Pan Antoni i Pan Darek wykazali się profesjonalizmem, rzetelnością oraz niesamowitą cierpliwością w przygotowaniu mnie do jazdy „na drodze”. Bardzo Im za to dziękuję.. Serdecznie Pozdrawiam i jeszcze Raz Bardzo Dziękuję:))!!!

 15. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę! Zajęcia z teorii z panem Antonim bardzo przyjemne, chciało się słuchać, zajęcia praktyczne natomiast z panem Dariuszem, który wykazywał się dużą cierpliwością, prowadził je zdyscyplinowanie w bardzo przyjemnej atmosferze, co zresztą przyniosło świetne efekty.

  • Bardzo polecam tą szkołę jazdy!
   Teoria przez internet to zaledwie tydzień pracy, a jazdy z Panem Darkiem to miesiąc. Atmosfera jazd z tym instruktorem była super, wykazał się dużym doświadczeniem oraz cierpliwością. Polecam wszystkim. 🙂

 16. Bardzo polecam ta szkołę jazdy instruktorzy są bardzo nastawieni do tego żeby nauczyć dobrze jeździć autkiem do wszystkiego podchodzą bardzo dobrze i wspaniałe uczą wszystkie przekazywane informacje które są nam przekazywane podczas jazd bardzo się przydają. Dziękuję bardzo za przygotowanie Panu Darkowi .P i życzę powodzenia wszystkim na egzaminach .

 17. Teoria zdana za pierwszym i praktyka również za pierwszym! Pan Antoni i pan Krzysztof (ten co prowadził zajęcia) to najcierpliwsi panowie na świecie. Ktoś może powiedzieć, że egzaminy wewnętrzne są bez sensu, absolutnie się nie zgadzam. Dzięki tym egzaminom, teoria państwowa okazała się bułką z masłem. Co do jazd, troszkę się to wydłużyło, ale panowie mają na prawdę dużo pracy. Zawsze można było im powiedzieć co sprawia mi jeszcze problem to zaraz jechaliśmy na plac i po problemie 🙂 Świetne podejście! Świetni motywatorzy! Dziękuje im za wiarę 🙂 Będę polecać!!!

 18. Szkoła jazdy godna polecenia, teoria przedstawiona w łatwy i jasny sposób. Dziękuję pani Renacie za przekazaną solidną wiedzę praktyczną i anielską cierpliwość. Egzamin zaliczony za pierwszym razem 🙂

 19. L Masters – Najlepsza Szkoła Nauki Jazdy. Pełen Profesjonalizm, Super Przygotowanie do Egzaminu. Naprawdę Polecam wszystkim, którzy zaczynają te drogę, która wiedzie do sukcesu.
  Specjalne podziękowania dla mojego super Instruktora Pawła Kakietka, nauczył mnie całej profesjonalnej techniki jazdy. Dzięki Paweł za wspólnie spędzony czas za kółkiem.
  Również Specjalne podziękowania dla Pana Antoniego, który jeszcze bardziej umocnił mnie przed Egzaminem.
  Do zobaczenia na drodze.

 20. Szkoła jak najbardziej na duży plus, wykłady są przemyślane i pokazane w sposób łatwy do zrozumienia dla „szarych” ludzi. Pan Dariusz nauczył mnie od podstaw jazdy po której czułem się pewnie czego udokumentowaniem było zdanie prawa jazdy za pierwszym razem. Duży spokój a przede wszystkim bardzo duże doświadczenie sprawia że kursant czuje się bardzo pewnie za kierownicą.

 21. L Masters, szkoła jazdy,którą można polecić z czystym sumieniem każdemu. Pan Antoni nauczy jeździć każdego-czego ja jestem dowodem:)- instruktorzy są cierpliwi, rzetelni i do kursanta podchodzą bardzo indywidualnie. Potrafią skutecznie przekazać wiedzę
  Szczególnie dziękuję Panu Antoniemu za super podejście:)

 22. Polecam tę szkołę. Pan Antoni nauczył mnie podstaw, a doszkolił mnie Pan Darek. Obaj mieli profesjonalne podejście i uczyli bezpiecznej, ale dynamicznej jazdy.
  Polecam.

 23. Witajcie przyszli i obecni kursanci! Polecam tą szkole bo dzięki profesjonalnemu podejsciu instruktorów udało mi się bez problemów, zmartwień i wątpliwości w swoje siły podejść do egzaminu praktycznego i zdać z pierwszego razu.

 24. Z całego serca bardzo dziękuje za świetnie przygotowanie do egzamin praktycznego Darkowi P. Super instruktor. I oczywiście dziękuje za świetne przygotowanie do jazdy P. Antoniemu. Szkoła na medal
  DZIĘKI

 25. Dziękuje za profesjonalne przygotowanie do egzaminu, zarówno teoretycznego jak i praktycznego. Wszystko na bardzo wysokim poziomie !!! Z tego miejsca chciałam podziękować panu Darkowi, który perfekcyjnie przygotował mnie do egzaminu. Zdałam za PIERWSZYM, nie było innej możliwości ! Dziękuje !

 26. Szkoła godna polecenia, bez zbędnego przekładania jazd no i kursy przeprowadzone szybciutko. Jako instruktora serdecznie polecam Pana Darka, wszystko dokładnie wytłumaczy i dokładnie przygotuje do egzaminu, który właśnie dzięki niemu zdałem! Pozdrawiam i zapraszam do L MASTERS!

 27. Szkołę poleciła mi moja znajoma, a teraz ja mam zamiar polecać ją innym 🙂 . Na kursach teorytycznych wszystko zostało świetnie wytłumaczone. Jazdy z panią Renatą były czystą przyjemnością, potrafiła ona wszystko prosto wytłumaczyć a w razie pomyłki na spokojnie
  potrafiła poinstruować jak poprawnie wykonać dany manewr. Gdyby z jakiegoś powodu musiał powtarzać kursy i jazdy to 100% wybrałbym
  L Masters.

 28. Najlepsza szkoła jazdy w Grodzisku
  Oba egzaminy zdałem za 1 razem 😀
  Podczas jazd świetna atmosfera, mili instruktorzy.
  Gorąco polecam wszystkim

 29. Chciałabym podziękować Panu Dariuszowi za cierpliwość))) Chyba byłam najgorsza kursantka))) Ale się udało!!! Teoria za pierwszym razem, praktyka za drugim)))
  Polecam L-masters każdemu!!!!

  • Koleżanko półtora roku temu dałam nieźle popalić Dariuszowi w czasie kursu.Facet o anielskiej cierpliwości.Pozdrawiam.

 30. L MASTERS – Najlepsza Szkoła, Najlepsi Instruktorzy, najlepsza nauka!!! Teraz pozostaną tylko dobre wspomnienia i prawo jazdy w kieszeni! 🙂 🙂 🙂 Dziękuję Pani Renacie za tak profesjonalną naukę jazdy! 🙂 Panu Tomaszowi dziękuję za dokładną teorię i zachętę do nauki! Gorąco pozdrawiam i Polecam!!!!

 31. Dziś zdalam egzamin brałam godziny w tej szkolce, tyle cennych rad i nowych wiadomości na temat poprawnej jazdy przekazał mi Pan Darek świetny instruktor szczerze polecam i bardzo dziękuję

 32. Egzamin zarówno teoretyczny jak i praktyczny zdany za pierwszym razem! Wielkie podziękowania należą się Panu Dariuszowi, który ma rewelacyjne podejście do kursanta i ogromną cierpliwość. Wszystkim niezdecydowanym bardzo polecam szkołę L-Masters, a w szczególności najlepszego instruktora Pana Dariusza!!

 33. tę szkołę można polecić z czystym sumieniem każdemu, pan Antoni nauczy jeździć każdego-czego ja jestem dowodem:)- instruktorzy są cierpliwi, rzetelni i do kursanta podchodzą bardzo indywidualnie i potrafią skutecznie przekazać wiedzę
  Szczególnie dziękuję Panu Antoniemu za super podejście:)

 34. Bardzo dziękuję Panu Antoniemu, Panu Tomkowi, Pani Renacie oraz, Panu Andrzejowi za naukę, cenne wskazówki, momenty w których nie dało się przestać śmiać.:)). Można by było pisać i pisać, ale ja po prostu powiem DZIĘKUJĘ!!!
  Na prawdę godna polecenia szkoła.
  Pozdrawiam i dziękuje jeszcze raz!!!

 35. Witam, polecam L-Masters, bardzo serdeczni i pomocni ludzie, świetna atmosfera. Szczególnie dziękuję Panu Darkowi z którym miałem przyjemność jeździć, dzięki niemu egzamin praktyczny zdałem juz za pierwszym podejściem.
  Bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie cały zespół!
  Do zobaczenia na drogach:)

 36. Nareszcie prawko mam w kieszeni, zdałem za pierwszym i to dzięki panu Darkowi . Super instruktor który mnie wiele nauczył, dziękuje za cierpliwość bo na pewno sie przydała, dużo sie od niego nauczyłem, ogólnie bardzo polecam L MASTERS , niesamowici ludzie i pod względem humoru i podejścia do kursantów, naprawde bardzo mili . Cała przygoda związana z prawkiem w L MASTERS była (no że tak powiem) zajebista . Pozdrawiam i do zobaczenia na drogach .

 37. Świetne podejście, cudowni instruktorzy którzy chcą i potrafią podzielić się wiedzą. Polecam Pana Antoniego i panią Renate! Udało mi się zdać za pierwszym razem po długiej przerwie. Dzięki, jesteście świetni!

 38. Gorąco polecam L-Masters! Świetni instruktorzy, dużo cierpliwości dla zestresowanych kursantów, pełen profesjonalizm. Obydwa egzaminy zdane za pierwszym razem.

 39. ZDAŁAM! Jestem bardzo wzdjęczna, trafiłam do Lmastres przypadkowo, ale okazało się że to jest super szkoła i ja to potwierdzam! Kurs teoretyczny u pana Antoniego był super, miła atmosfera i solidna nauka. A szególnie jestem wzdjęczna Panu Darkowi za cierpliwość i wsparcie. Jest wymagającym, spokojnym i opanowanym nauczycielem z dużym poczuciem humoru. Nawet mnie nauczył prowadzić auto, jest najlepszym! Dziękuję!!!!

 40. Chciała bym podziękować panu Darkowi za kilogramy cierpliwości do mojej osoby. Zdałam praktykę za pierwszym razem i to dzięki niemu:) szkolenie przeszłam on line, ale to nie zmniejszyło moich szans na zdanie teorii (zdałam za drugim razem). Jeżeli miałam jakieś braki w wiedzy teoretycznej pan Darek szybko i łatwo je uzupełnił. Dziękuje bardzo i pozdrawiam

 41. Kurs w L MASTERS to nie tylko nauka ale i super przygoda którą do końca życia będę wspominała z uśmiechem na twarzy.Jeszcze raz serdecznie chciałabym podziękować mojemu instruktorowi Dariuszowi za niesamowitą cierpliwość i wsparcie za to że nawet najgłupsze pytanie było potraktowane poważnie i tłumaczone dopóki nie zrozumiałam.Serdecznie pozdrawiam i życzę wszystkim Zdrowych i Wesołych Świąt.

 42. Witam 😉 Oficjalnie mogę się pochwalić zdanym egzaminem praktycznym, teoria poszła za 1 razem, jazda za drugim. Teraz tylko odebrać plastik i w miacho 😀 Ale najpierw chciałabym bardzo podziękować Panu Antoniemu za super prowadzone wykłady, cierpliwość i fajną atmosferę.
  A teraz…Darek Pakuła, mój instruktor, nauczył mnie wszystkiego od podstaw, bez stresu, zawsze z uśmiechem, tłumaczył i wyjaśniał, pomagał, uspokajał. Każdego traktuje indywidualnie i wkłada w to serce. Jest wymagający ale to ogromna zaleta, a dowodem na to są pozytywne wyniki kursantów.
  Z czystym sumieniem polecam i polecać będę L MASTERS każdemu. A Tobie Darku dziękuję szczególnie. Pozdrawiam i pięknych świąt życzę wszystkim mastersom :)))

 43. Gorąco polecam szkołę LMASTERS 🙂
  Zajęcia teoretyczne zPanem Antonim -egzamin zdany za pierwszym razem
  Jazdy z mistrzem kierownicy Panem Darkiem zakończyły się zdanym egzaminem za pierwszym razem 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Instruktor konkretny zdecydowany wymagający i bardzo bardzo cierpliwy 🙂 gorąco polecam i dziękuje za przygotowanie:-)

 44. Mogę ze szczerego serca polecić szkołę „L Masters”. Mają wspaniałego instruktora pana Darka, który dopingował mnie, nie dawał mi się poddać jest perfekcyjnym, spokojnym i opanowanym nauczycielem, dającym dobre wskazówki podczas jazdy. Nauczył mnie dobrze jeździć. Muszę koniecznie wspomnieć o panu Antonim, z którym odbyłam kilka lekcji – anioł nie człowiek!
  HURRA ZDAŁAM EGZAMIN!!!
  Dałam radę, uwierzyłam w siebie i przyszedł ten szczęśliwy dzień.

 45. Polecam L MASTERS zdałam egzamin za pierwszym razem!!!!!
  Moim instruktorem była Renata Wasiak ma wspaniałe podejscie do kursantów
  jest najlepsza 🙂 🙂 🙂

  Jeszcze raz bardzo dziękuję 🙂 .

 46. Miałem okazję jeździć z kilkoma instruktorami, których doświadczenie i wiedza spowodowały, że egzamin państwowy, teoretyczny oraz praktyczny, zdałem za pierwszym razem, za co serdecznie dziękuję. Miła atmosfera i podejscie do kurstanta przyczyniaja sie do szybkiego opanowania umiejętności kierowania pojazdem. Szczerze polecam.

 47. Do szkoły jazdy „L Masters” trafiłam po ponad 9-letniej przerwie. Poprzednia szkoła zniechęciła mnie dosyć skutecznie do jazd, naukę przerwałam po ukończeniu kursu nie podchodząc nawet do egzaminu. Myślałam, że już nigdy nie zdobędę się na ponowną próbę , ale jedna wizyta w biurze L Masters, poznanie Pana Antoniego przekonało mnie, że zdecydowanie warto spróbować jeszcze raz.

  Rewelacyjna szkoła, indywidualne podejście do kursantów, dogodne terminy spotkań Wykłady teoretyczne prowadzone na najwyższym poziomie, Pan Tomek bardzo dokładnie i ciekawie omawia każde zagadnienie, w sposób rzetelny przekazuje wiedze oraz daje cenne wskazówki niezwykle istotne w późniejszych jazdach.. do tego atmosfera na wykładach jest przesympatyczna Egzamin zdany za 1razem –dziękuje!

  Jazdy z P. Antonio to tak jak tu wszyscy piszą cierpliwość, rzetelność, profesjonalizm, poczucie humoru i mega dużo istotnych informacji – zgadzam się !!! Pan Antonio to niesamowity człowiek!
  Nie mogłam trafić na lepszego, bardziej kompetentnego instruktora, atmosfera w samochodzie była znakomita. Pomimo tego iż często popełniałam masę błędów Pan Antonio nie dał się wyprowadzić z równowagi 🙂 Na każde pytanie nawet to najbardziej banalne udzielał odpowiedzi oraz dawał masę praktycznych rad…. Zawsze wychodził na przeciw moim oczekiwaniom dzięki czemu miałam pewność, ze wybór tej szkoły to najlepsza decyzja jaka mogłam podjąć…
  Zdany egzamin za I razem to chyba najlepszy dowód że Pan Antonio potrafi zdziałać cuda :))) Bardziej wierzył we mnie niż ja sama – Dziękuje za wszystko!
  Mogę też z całego serca polecić Pana Tomka z którym również miałam przyjemność jeździć, uważam iż jest to kolejna osoba na właściwym miejscu – super profesjonalne podejście do kursanta, wiele cennych informacji, niezwykle przydatnych na egzaminie i w późniejszym zachowaniu na drodze, mega cierpliwość 😉 oraz stanowczość tam gdzie trzeba…-dziękuje
  POLECAM WSZYSTKIM L-Masters i pozdrawiam Was serdecznie :))))
  Diana B.

 48. Z zapisem na prawo jazdy zwlekałam kilka lat, tkwiąc w całkowitym przekonaniu, że kierowcy ze mnie nigdy nie będzie. Dzięki L-masters najpierw uwierzyłam, że wcale tak być nie musi, a później zdałam egzamin teoretyczny i praktyczny za pierwszym razem, co w moim przypadku porównać można do zdobycia szczytu K2 zimą. 😉 Właściwie stwierdzenie, że to „dzięki L-masters” brzmi bardzo bezosobowo, a ja chcę przecież podziękować przede wszystkim Pani Renacie Wasiak, bez której te wakacje nie byłyby tak piękne, jak są teraz! Pani Instruktor w niezwykle miłej, koleżeńskiej atmosferze cierpliwie tłumaczyła krok po kroku, jak jeździć przepisowo i zdradzała wszystkie, niezrozumiałe dla mnie jak dotąd, tajemnice ruchu drogowego. Panią Renatę – oprócz troski o kursanta – cechuje dokładność, dlatego ani jedno niedociągnięcie nie umknie Jej uwadze. Jestem naprawdę szczęśliwa, że miałam przyjemność uczyć się pod okiem tak wspaniałego instruktora, który wkłada siebie w to, co robi i oddaje się temu zajęciu z przyjemnością.
  Dwie godziny miałam również z Panem Antonim, o którym tyle dobrego można przeczytać na tejże stronie. Czy będę potrafiła napisać o Panu Antonim coś oryginalnego? Mogę jedynie z całym przekonaniem podpisać się pod tym, co napisali inni, dodając od siebie, że Pan Antoni ma niezliczenie wiele sposobów na wytłumaczenie tego samego manewru, więc na 100% któryś z nich pomoże Wam wykonać go prawidłowo.
  Wykłady z Panem Tomkiem były bardzo rzeczowe, okraszone nierzadko humorem i pełne osobistego zaangażowania Pana Instruktora. Pan Tomek systematycznie sprawdzał nasze postępy w nauce, dzięki czemu nie dało się odłożyć jej na później. 😉
  Przygodę z L-masters kończę nie tylko z prawem jazdy w portfelu, uśmiechem na twarzy i niedowierzaniem wśród członków bliższej i dalszej rodziny, ale także z nutą żalu i tęsknoty. Życzę każdemu, by tak wspominał swoją naukę w szkole jazdy.

  Dumna kursantka Pani Renaty 🙂

 49. Szkołę Lmater wybrałam właśni przez czytanie opinii o nich. Dlatego też sama ją piszę. W Lmaster jest naprawdę świetna 🙂 Instruktorzy wszystko super tłumaczą i są wyrozumiali. Atmosfera jest bardzo fajna. Mi zależało, żeby bardzo szybko zrobić prawo jazdy,. Dzięki nim to mi się udało 🙂 zdałam za 1 razem 😀 Dali mi dużo wskazówek które przydały mi się na egzaminie jak i w życiu codziennym 🙂 Więc jeżeli ktoś chce szybko zdać i naprawdę nauczyć się jeździć to Naprawdę POLECAM!!! A wam, w szczególności Panu Darkowi bardzo dziękuję 😀 Żaneta

 50. OFICJALNIE MOGĘ STWIERDZIĆ ŻE TEŻ ZDAŁAM. Polecam tę szkołę każdemu zajęcia pełne profesjonalizmu. Instruktorzy wprowadzają cudowną atmosferę i mają sporo cierpliwości 🙂

 51. Zdecydowanie polecam naukę w szkole L masters ! Wykłady prowadzone przez pana Antoniego zapadają w pamięć i był on w stanie odpowiedzieć na praktycznie każde pytanie . Z całego serca również mogę polecić instruktarz z panią Renatą , jazdy były prowadzone we wspaniałej atmosferze i na pewno nawyki jakie pani instruktor starała się mi przekazać pozytywnie wpłynęły na to jak jeżdżę oraz pomogły w zdaniu egzaminu za co jestem pani bardzo wdzięczny .

 52. Jak najbardziej polecam szkołę L-Masters! Perfekcyjne przygotowanie do egzaminu jak i do późniejszej samodzielnej jazdy. Wykłady prowadzone z dużym zaangażowaniem, tak samo jak i część praktyczna kursu. Oczywiście polecam Pana Antoniego-instruktora o olbrzymiej cierpliwości. Całość kursu w jak najlepszej atmosferze. Najlepiej zainwestowane pieniądze i czas. POLECAM!!! 🙂

 53. Zdałam!!! Zawdzięczam to tej szkole 🙂 Przygotowywał mnie pan Dariusz – bardzo wymagający, a zarazem bardzo sympatyczny instruktor, zdecydowanie uczy myśleć na drodze. Mogę też z całego serca polecić panią Renatę, u której miałam kilka jazd ponadprogramowych – szczególnie tym, którzy potrzebują bardzo cierpliwej i dużo tłumaczącej osoby. Kurs teoretyczny u pana Antoniego też był super – dzięki niemu zdałam część testową za pierwszym razem. Podsumowując, polecam L Masters każdemu, są to dobrze zainwestowane pieniążki 🙂

 54. Zdecydowanie polecam naukę w L masters. Wydawało mi się, że jestem przypadkiem beznadziejnym – instruktorzy w Lmasters jednak podołali. Nauka jazdy odbywała się w serdecznej atmosferze, instruktorzy profesjonalni, cierpliwi. Polecam serdecznie tę szkołę jazdy.

 55. Zdecydowanie polecam szkołę L masters! P.Dariusz to świetny instruktor. Zajęcia zawsze prowadzone w miłej atmosferze. Oczywiście egzamin zdany za pierwszym razem! 🙂

 56. Z całego serca polecam szkołę nauki jazdy L MASTERS! Po dzisiejszym zadanym egzaminie jestem pewna, że będzie ze mnie dobry kierowca – w końcu miałam najlepszego instruktora – Pana Antoniego 🙂

  Świetna atmosfera podczas jazd, wsparcie, motywacja… a i cierpliwość! 🙂

  Nie zastanawiajcie się i zapisujcie się na kurs! 🙂

 57. Bardzo dobre podejście do nauki wśròd sumiennych i profesjonalnych instruktorów, każda godzina jazd przynosi nowe doświadczenia i umiejętności, elastyczne godziny jazd. Serdecznie polecam i powodzenia na egzaminie, chociaż nie będzie aż tak potrzebne 🙂

 58. Polecam z całego serca. Bardzo dobra atmosfera w czasie kursu, świetni instruktorzy. Na pierwszych jazdach Pan Antonii zapytał gdzie chce zdawać, ja na to ze za pierwszym razem to Skierniewice, a później to może i Warszawa, na co Pan Antoni powiedział ze spokojem: o nie z LMasters zdaje się tylko raz! I tak też się stało- oba egzaminy przy pierwszym podejściu. LMasters ma to coś! Polecam.

 59. Zdane za 1.razem 🙂 Antoni zstąpił na ziemię po to aby nauczać! :-)To świetny nauczyciel, który swoim podejściem do człowieka, sposobem tłumaczenia sprawia, że wiedza i panowanie nad autem przychodzą tak naturalnie. Polecam LMasters .

 60. Zanim zdecydowałam się na tę szkołę, zaciągnęłam opinii od znajomych i muszę powiedzieć, że na początku zaskoczyło mnie, że wszystkie są pozytywne. Jednak już po pierwszej jeździe było wiadomo, że nie były przesadzone – pan Antoni zapewnia niesamowity komfort psychiczny nawet najbardziej znerwicowanym kursantom (do których sama się zaliczam;) ) i zwraca uwagę na wszystkie elementy potrzebne do zdania egzaminu państwowego, serdecznie polecam tę szkołę i muszę przyznać, że będzie mi brakowało tych lekcji.

 61. Śmiało mogę polecić tę szkołę wszystkim przyszłym kierowcom. Pełen profesjonalizm zarówno ze strony Pana Antoniego jak i Pani Renatki 🙂 Mile spędzony czas i dobrze zainwestowane pieniądze.

 62. Polecam L MASTERS!!!! Pan Antoni świetnie tłumaczy, redukuje jakiekolwiek złe nawyki:) Zdane za pierwszym podejściem 🙂 Dziękuję

 63. Zajęcia z teorii przeprowadzone ciekawie, dzięki temu teoria zdana za pierwszym razem na maksymalną ilość punktów 🙂 Jeśli chodzi o praktykę, to świetnie spędzone 30 godzin. Pani Renata do kursanta podchodzi indywidualnie, w zależności od jego umiejętności, możliwości itp. Widać, że w tej szkole wszystkim zależy, żeby nauczyć jak najlepiej!

 64. Wybierając się na kurs sugerowałam się opiniami innych osób czy też zdawalnością kursantów w poszczególnych szkołach i tak trafiłam na L MASTERS i tego z całą pewnością nie żałuję.Do tej pory nie mogę w to uwierzyć ale zdałam zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny za pierwszym razem. Polecam szkołę L MASTERS i najlepszego instruktora jakim jest pan Antoni 🙂

 65. Polecam (-:, poszło gładko. Teoria i praktyka bez problemów. Stres był ale tylko na pierwszym etapie, potem już bezbłędnie.
  Pozdrawiam i duży pozytyw dla lmasters.
  Sylwia.

 66. Gorąco polecam tą szkołę jazdy. Pierwsze prawo jazdy zapamiętam jako dobrą przygodę dzięki sympatycznej atmosferze, oraz dużej chęci nauczania ze strony instruktorów. Teoria i praktyka za pierwszym razem oczywiście. Niech żyje l’masters!

 67. Bardzo miła atmosfera. Wykłady przeprowadzone szybko i bardzo zrozumiale. Pan Antoni oraz Pani Renata świetnie prowadzą jazdy, tłumaczą i zwracają uwagę na najmniejsze błędy ! Bardzo polecam tą szkołę, ponieważ w okolicy takiej atmosfery nie ma nigdzie ! 😀 Pozdrawiam Krzysztof Ś.

 68. Polecam szkołę L Masters. Super szkolenie!!! Bez problemu zdana teoria i praktyka. Miałam dużo obaw, ale niepotrzebnie. Dodam że mam już prawko i jeżdżę samodzielnie.
  Dziękuję 🙂

 69. Najlepsza szkoła pod przygotowanie do egzaminu. Nie żałuję że wybrałem właśnie ją. Instruktor tłumaczy i pokazuje wszystko bardzo dobrze.
  Dzięki temu zdałem praktykę za 1 razem jak i teorię.
  Naprawdę warto! Polecam tą szkołę.

 70. Z czystym sumieniem polecam szkołę L MASTERS, która świetnie przygotowała mnie do obu egzaminów – teorię zdałam za 1 razem, praktykę za 2 🙂 Pan Antoni rzeczywiście jest świetnym instruktorem, jednak chciałabym serdecznie podziękować także Pani Renacie. To z nią miałam większość jazd. Pani Renata jest prawdziwą profesjonalistką – rzetelna, konkretna, a zarazem ciepła i wspierająca 🙂 na spokojnie tłumaczyła mi różne sytuacje na drodze. Dzięki Pani Renacie polubiłam jazdę samochodem i nie mogłam doczekać się kolejnych wyjazdów. Tak wspaniałej instruktorki życzę każdemu!

 71. Czasem spotykamy wspaniałych ludzi we właściwym momencie życia, tak było w moim przypadku. Jestem dojrzałą kobietą skończyłam kurs i nic nie wskazywało na to, że zdam egzamin, wtedy w L masters spotkałam niezwykłą osobowość Pana Antoniego, który nauczył mnie jeździć samochodem i wyjaśnił wszystkie zawiłości kodeksu drogowego, a jego optymizm i spokój udzielał mi się w każdej stresującej sytuacji na drodze. Życzę wszystkim tak genialnych, wyjątkowych i doskonałych nauczycieli jakim jest Pan Antoni. Oba egzaminy zdałam za drugim razem i uwierzcie dla takich chwil warto żyć.
  Dziękuję i pozdrawiam wszystkich w L masters, to znakomita i nadzwyczajna szkoła jazdy.

 72. Jest to najlepsza szkoła nauki jazdy!!! zdałam za pierwszym razem teorię jak i praktykę, moi znajomi mają problem zdać za 5 po kursach w innych szkołach… Polecam wszystkim, którzy chcą zdać prawo jazdy tym, którzy nigdy nie siedzieli za kierownicą jak i tym którzy mają się bardzo dobrze w tych sprawach 🙂

 73. W moim mniemaniu, najlepsza szkoła jazdy – wykwalifikowana kadra instruktorska, wyrozumiała a zarazem stanowcza w wytykaniu nam (kursantom) oczywistych błędów. Człowiek wyraźnie czuje, iż ktoś chce go nauczyć, nie „odwalić” robotę, co jest często spotykanym zjawiskiem w tym środowisku. Szczerze polecam i przy okazji pozdrawiam Pana Antoniego! spotkamy się na drodze!

 74. Ja również jestem bardzo zadowolona ze instruktarzu P.Antoniego. Dzięki za doskonalenie praktyczne i teoretyczne,za pomoc i cierpliwość.Pierwsze kroki z P.Antonim były najlepsze. Zdałam egzamin!!!!!.Jeszcze raz dziękuje i polecam wszystkim 🙂

 75. Warto zapisać się na kurs do L Masters.
  Wykłady – zrozumiałe, szybkie i przyjemne.
  W ciągu 30 godzin jazd można na prawdę opanować auto, jak i nauczyć się myśleć poruszając się po drodze. Pan Antoni potrafi przygotować do egzaminu na prawo jazdy. Szkółka godna polecenia !!
  Teoria jak i praktyka zdana za pierwszym razem 🙂

 76. Nigdy nie jeździłam samochodem ,aż do kursu w l Masters.Dzięki panu Antoniemu szybko opanowałam technikę jazdy.Po wyjeżdżonych godzinach przed egzaminem pan Antoni powiedział „Jedziesz,zdajesz i wracasz”.Tak też się stało ,teoria za pierwszym razem ,praktyka za pierwszym razem.Szkoła dla każdego ,najlepsza pod słońcem 🙂 Polecam gorąco !. Pozdrawiam .

 77. Pierwszy raz za kierownicą? Tylko w Centrum Szkolenia Kierowców L MASTERS w Grodzisku Maz. Pełen profesjonalizm, perfekcyjne przygotowanie do teorii i praktyki, wysoka kultura osobista, poczucie humoru, cierpliwość zaiste anielska:) – INSTRUKTOR PAN ANTONI – dziękuję za wszystko.

 78. Egzamin zdaliśmy obydwoje, razem 🙂
  Pan Antonii to wymarzony instruktor, ma bardzo dobre indywidualne podejście do kursantów i często potrafi „iść na rękę” – np. przy umawianiu na jazdy.
  Jazda z Panem Antonim to sama przyjemność, można się pośmiać i zrelaksować, a jednocześnie dużo nauczyć ;-). Także wykłady prowadzone są w profesjonalny sposób, a nie by „odwalić godziny”.
  Gorąco polecamy!

 79. Śmialiśmy się z Panem Antonim, że „To nie magia, to LMASTERS” i coś w tym jest:) Teoria i praktyka za pierwszym podejściem zaliczone. Pan Antonii potrafi zarówno w zrozumiały sposób przekazać teoretyczną wiedzę, jak również nauczyć spokojnego i bezpiecznego stylu jazdy. Nauka z Nim to czysta przyjemność, połączona z baaaardzo dużą dawką dobrego humoru.
  Jeśli ktoś ma stres przed pierwszym razem za kierownicą to Pan Antonii sprawi, że będzie to niezła zabawa, a po egzaminie człowiek tylko zachodzi w głowę po co tak się stresował.
  Zdecydowanie polecam LMASTERS.
  Panie Antonii czapki z głów:)
  Artur Z.

 80. L Masters = pełen profesjonalizm!!! Zupełnie przypadkiem trafiłam do L Masters, a rezultat jest taki, że jestem mega zadowolona- zarówno egzamin teoretyczny jak i praktyczny zdałam przy pierwszym podejściu:-) Każdej osobie, która nie tylko chce być na tyle dobrze przygotowana, by zdać egzamin za pierwszym podejściem , ale również być bardzo dobrym kierowcą, gorąco polecam Szkołę Nauki Jazdy L MASTERS ! Rzetelność prowadzonych wykładów sprawiła, że pytania na egzaminie teoretycznym nie były dla mnie zaskoczeniem. Instruktor Antoni bardzo cierpliwy, dokładnie wszystko tłumaczył – nie tylko nauczył mnie jeździć, ale sprawił, że polubiłam jazdę samochodem. DZIĘKUJĘ L MASTERS!!!:-)
  POLECAM! POLECAM! POLECAM ! 🙂

 81. Polecam wszystkim tą szkołe jazdy .Nową teorie zdałem za pierwszym razem a praktyke za czwartym co było spowodowane dłuższą przerwą spowodowaną napiętym terminem w szkole. Na egzaminach miałem te same trasy ,które poznałem z Panem Antonim. Jazdy odbywały się w elastycznych godzinach i przebiegały w bardzo dobrej atmosferze

 82. Dzięki za tak szybkie nauczenie mnie łuku, który jest niezbędnym elementem na egzaminie. Naprawdę miałam z tym duży problem, a tu okazało się że na nauczenie łuku potrzeba zaledwie 40 min.
  Dzięki i pozdrawiam.

 83. Świetny kurs ;D polecam wszystkim 😉 Pan Antoni jest świetnym instruktorem , bardzo cierpliwym i wesoły. Pan Antoni przekazał mi bardzo dużo cennych porad 😉 L Masters ma bardzo profesjonalne podejście. Naprawdę wszystkim polecam tą szkołę nauki jazdy ;D

 84. Witam,
  jedno co mi przychodzi do głowy to Super, Super, Super , naprawdę polecam profesjonalne podejście dużo cierpliwości i zaangażowania punktualność i mega elastyczność ja jestem bardzo zadowolona i serdecznie pozdrawiam Pana Antoniego.

 85. Miałam dwóch instruktorów i żaden nie potrafił skupić swojej uwagi na kursancie jak ten ze szkoły LMASTERS. Atmosfera świetna, egzamin zdany co prawda za piątym razem ale nie wstydzę się tego. Niestety pierwszy instruktor nie nauczył mnie podstaw takich jak prawidłowe kręcenie kierownicą, obsługa sprzęgła(a nawet błędne korzystanie). Moja rada -nie oszczędzajcie przy wyborze szkoły jazdy. Gorąco polecam !!! Pan Antoni jest wielki 🙂

 86. Gorąco polecam szkołę LMasters, tylko dzięki Panu Antoniemu zdałam za pierwszym razem, bardzo dziękuję.

 87. Antoni, serdecznie dziękuję za poświęcony czas i cierpliwość.
  Uczyć się w L Masters pod Twoim profesjonalnym okiem to dla mnie wielki zaszczyt.
  11 maja 2013 zdałam egzamin praktyczny.

 88. Doskonała usługa, świetny instruktor i przyjazna atmosfera. To w skrócie … Zdane za 2 razem. Byłem w doskonały sposób motywowany i nauczono mnie nie tylko jeździć samochodem ale i czerpać z tego przyjemność. P. Antoni doskonały, miły i spokojny instruktor z prawdziwym talentem do nauczania. Gorąco polecam szybko sprawnie i miło zostaniesz przygotowany do egzaminu.

 89. Muszę się pochwalić że odbyłem właśnie szkolenie na nowych zasadach w L Masters, ciekawe wykłady i dużo utrwalonej wiedzy podczas jazd praktycznych zaowocowało tym że teorie zdałem za pierwszym podejściem, nie myślałem że tak łatwo pójdzie po tym co słyszałem wokół siebie.
  Praktyka za drugim podejściem.
  Dzięki i pozdrawiam.
  Szymon

 90. Bardzo dziękuje za przyjemny i profesjonalny kurs. Bardzo mi się podobał sposób przekazania wiedzy a także szkolenie praktyczne.Dzięki panu Antoniemu zdałem teorie i praktykę za pierwszym razem bezbłędnie!!! gorąco polecam !!!

 91. Dzięki Antoni,
  tak gruntowne przygotowanie, nie rycie na blachę,
  takie wskazówki podczas jazdy i opieka instruktora w KAŻDEJ minucie jazdy,
  plus indywidualne podejście, to — myślę — tylko tutaj!

  Kierowca, od wczoraj!
  Witek

 92. Miałam 5 instruktorów i żadnem nie udało sie przygotowac mnie do egzaminu. Wyjeździłam niezliczoną ilosc godzin a mój budżet został nocno nadszarpnięty. Jestem niesmowicie szczęśliwa, ze spotkałam na swojej drodze bardzo kompetentną osobę w postaci Pana Antoniego który w zaledwie chwile skorygowal moje bledy i dzieki niemu zdalam dzis egzamin. Swoja drogą – niesamowity człowiek. Jeżeli chcecie zdac egzamin i poznac w czym tkwi niesamowitość Antoniego- zapisujcie się i uważnie słuchajcie instruktora – sukces murowany. Serdecznie dziekuje i zycze Wam kursanci i instruktoriwi samych sykcesów. Pozdrawiam Monika

 93. Panie Antoni,
  dziękuję za wszystkie wskazówki i cierpliwość, dzięki Panu zdałam prawo jazdy bez żadnego błędu. Jestem Panu bardzo wdzięczna.

  Pozostałym Kursantom gorąco polecam Szkołę LMasters, Pan Antonii profesjonalnie Was przygotuje do egzaminu. Ja jeździłam na egzaminie 20 min i bez żadnego błędu, mój wujek też zdał za pierwszym razem, a za miesiąc wysyłam brata. Gorąco polecam !!!
  Marta S.

 94. Dziękuje dziękuje dziękuje:) ZDAŁAM PRAWKO 🙂
  Wszystkim osobom, które chcą zostać kierowcą polecam Centrum Szkolenia Kierowców L masters. Ogromne podziękowania dla pana Antoniego, za jego cierpliwość, wyrozumiałość, spokój i profesjonakne podejście do kursanta . Dziękuje jeszcze raz jest pan cudownym człowiekiem. POLECAM KAŻDEMU TAKIEGO INSTRUKTORA .
  Podziękowania również dla instruktora Maćka .

 95. Panie Antoni,

  To dzięki Panu udało mi się zdać dziś egzamin na prawo jazdy. To Pan mi dodawał otuchy, że mimo mojego wieku jestem w stanie zrealizować swoje marzenia. Dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość a przede wszystkim za profesjonalizm i dar przekazywania umiejętności potrzebnych do bycia dobrym kierowcą.
  To Pan zapewniał życzliwą atmosferę, dzięki której potrafiłam opanować zdenerwowanie i uwierzyć w swoje możliwości.
  Egzaminator w Skierniewicach (Dębski) docenił to, że jeżdzę bezpiecznie i patrzę w lusterka, na co Pan zawsze zwracał mi uwagę.
  Dziękuję i do zobaczenia na drodze:) – proszę tylko na mnie nie trąbić;-)

  Zdecydowanie polecam!

  HN

 96. Nie skłamię jeśli powiem, że L Masters jest najlepszą szkołą jazdy na całym świecie. Oprócz tego, że Antonio uczy jeździć wybitnie to rozwiązuje każdy problem o podłożu psychologicznym. Bardzo miła atmosfera pracy, ale kiedy trzeba zmobilizować kursanta nie ma najmniejszego problemu. Gdybym mogła pójść na kurs jeszcze raz zrobiłabym to, ale niestety prawo jazdy zdane za drugim razem 🙂

 97. Dziękuje panu Antoniemu, dzięki niemu bezbłędnie zaliczyłem dwa egzaminy Teoretyczny i Praktyczny za pierwszym razem. Jest to wyjątkowy człowiek, który zwraca uwagę na każdy szczegół, mówi jak prawidłowo wykonać dane czynności które potem się przydają na egzaminie. 100000% ZADOWOLENIA tak trzymać, a nowe przepisy staną się zgubą nie kursantów a tych co to wymyślili. POLECAM L-MASTERS 🙂

 98. Antoni to Master, L Master

  Jeżeli potrzebujesz nie tylko instruktora nauki jazdy ale również psychologa i egzorcysty, który nauczy Cię jeździć, pozwoli uwierzyć w siebie i odpędzi złe moce, to Antoni jest właściwym człowiek na właściwym miejscu.

  Jest wiele szkół i jest wielu instruktorów ale Antoni jest tylko jeden.

  „Kto zna Antka czuje mojrę
  Ale Jacek nie znał jej –
  I naraził się dlatego na dintojrę,
  Skończył się z przyczyny tej.”

  Niech żyje L Masters!!!

 99. Wiem, wiem, nie bede orginalna, ale o L MASTERS nie sposób powiedziec złego slowa.:)) Z pewnościa jest to najlepsza Szkoła Jazdy pod słońcem.:)) Nie bez powodu ma najlepsza zdawalnośc. Wszystko dzięki profesjonalnemu nauczaniu i przy miłej atmosferze. Zajęcia teoretyczne nie były nudnym klepaniem materiału na tzw. blachę, lecz ciekawymi spotkaniami. Natomiast jazdy.. super.:)) Pan Antonii potrafi tak fantastycznie wszystko wytłumaczyc i pokazac (zarówno technike jazdy, jak i manewry), że „mucha nie siada”.:)) Zawsze można bylo liczyc na cenne wskazówki, rady, dzięki czemu znikały obawy, czy niepewnośc. Nauka całkowicie pozbawiona jakichkolwiek stresów, a to dzięki anielskiej wręcz cierpliwości Instruktorów. Wiadomo, nieraz był gorszy dzień, ale już po paru minutach jazdy wracał dobry humor.:))
  Dziekuję bardzo za świetne przygotowanie.:)) Egzamin zdany za pierwszym razem!!!!:))
  Polecam wszystkim L MASTERS!!!! 🙂
  -Gosia 🙂

 100. Aaaaaaaa! Zdałam, zdałam! Zdałam tydzień temu, ale musiałam najpierw dostać o takie info żeby w to uwierzyć:
  (2013-01-14 14:39:25) Prawo Jazdy: Przyjęto wniosek – trwa postępowanie administracyjne.

  Chciałam baaardzo podziękować Mr. Antonio i Panu Maćkowi za to że są tak dobrzy w tym co robią, wspaniali wręcz, uczą rewelacyjnie, bezstresowo – tym samym moja opinia jazd i przebiegu szkolenia w skali od 1 do 5, to daję dużą 6+ 😀 Ach i nie można zapomnieć o kursie pierwszej pomocy, też był fantastyczny 😀
  Serio! Jak można by było to poszłabym na kurs jeszcze raz 😀

  POLECAM i pozdrawiam, Adka.

 101. Witam wszystkich, pragnę podzielić się z Wami moją opinią o szkole L MASTERS. Jest to najlepsza nauka jazdy jaką można sobie wymarzyć. Mimo wcześniejszych porażek wystarczyło kilka jazd doszkalających i efekt jest. Egzamin z wynikiem pozytywnym. POLECAM!!!!

 102. Z całego serca polecam Centrum Szkolenia Kierowców L MASTERS. Cały kurs przebiegł na naprawdę wysokim poziomie- profesjonalne i rzetelne przekazanie wiedzy, cenne rady, trafne uwagi, miła atmosfera i fantastyczne wsparcie psychiczne gwarantowane.
  Godziny jazd jak i miejsce spotkania są elastyczne i dostosowane do kursanta.
  Fenomenalny Instruktor Pan Antoni, zwraca uwagę na wszystko, przez co doskonale przygotowuje do egzaminu. Uczy prawidłowej techniki jazdy, ale przede wszystkim bezpiecznego i kulturalnego poruszania się w ruchu drogowym. Skutecznie redukuje poziom stresu za kierownicą poprzez przeogromną cierpliwość oraz pozytywne nastawienie do życia.
  Fakt faktem nie zawsze było łatwo, jednak dzięki Panu Antoniemu uwierzyłam między innymi w to, że potrafię zdać egzamin na prawo jazdy i być dobrym kierowcą i tak też zrobiłam:)
  Dziękuję i pozdrawiam, Beata.

 103. L-MASTERS to najlepszy osrodek szkolenia kierowcow !! A Pan Antoni to dopiero jest GOSC 🙂 Nerwowy ,krzyczy jak sie cos zle zrobi… , a tak powaznie to ZLOTY czlowiek 🙂 Jak najbardziej polecam , prawko zdane za pierwszym razem gwarantowane 🙂

 104. ,,Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją drogowskazy.

  LMASTERS to najwspanialsza szkoła nauki jazdy ,podejście do kursanta
  profesjonalne. Instruktor to wspaniały człowiek potrafi wszystkiego nauczyć ja
  zaczynałam od 0 Praktycznie nie potrafiłam nic to on minie wszystkiego nauczył.Egzamin zdany 15 listopada 2012r To pan Antoni dodawał mi sił
  i wiary w siebie .

  ANTONI to dzięki Tobie moje marzenie spełniło się

  Najmocniej Dziękuję.

 105. LMASTERS – profesjonalizm pod każdym względem! ANTONI – GENIALNY INSTRUKTOR! Cierpliwy, z dużym poczuciem humoru, niezwykłą umiejętnością przekazywania wiedzy i mobilizowania, doskonale wychwytuje z czym masz największy problem i jak sobie z tym poradzić. Uwaga: Czyta w myślach! 😉 Zdałam za pierwszym razem 13-tego!!! października! Antoni! nie ma lepszego instruktora od Ciebie! BARDZO CI DZIĘKUJĘ!!! 🙂

 106. Na kurs prawa jazdy namówiła mnie siostra. Znalazła Pana Antoniego, zapisała mnie i tak oto ukończyłam kurs pod profesjonalnym okiem instruktora. Instruktora, który nauczył mnie wszystkiego – WSZYSTKIEGO, co powinnam wiedzieć o samochodzie i jeżdżeniu samochodem. DZIĘKUJE Panu !!!! Za cierpliwość i przepowiednie, że zdam za pierwszym razem. I właśnie dzisiaj nadszedł ten czas – zdałam za pierwszym razem. DZIĘKUJĘ !!!!
  Bez Pana bym tego nie osiągnęła. Wszystkim polecam Pana Antoniego !!!!
  Pozdrawiam Iwona

 107. Ośrodek L MASTERS i Pana Antoniego polecam wszystkim kandydatom na kierowców. Nieograniczona cierpliwość, przygotowanie merytoryczne i forma przekazu na najwyższym poziomie.

 108. 5 godz doszkalajacych z Antonio lepsze niz 30 godz podczas kursu 🙂
  pozdrawiam i dziekuje ,oczywiscie zdane za pierwszym razem po jazdach w Lmasters ;] egz trwal 22 min !

 109. Najlepszy ośrodek szkolenia na całym świecie!!!!!!!!!! Polecam z czystym sumieniem!!!!! Instruktor pan Antoni godny polecenia nie ma lepszego:) prawko zdane za pierwszym razem:) pozdrawiam 😉

 110. Polecam LMasters. Bardzo sprawnie przebiegało szkolenie zarówno teoria jak i praktyka. Można powiedzieć że kurs odbyłem bez wychodzenia z domu.
  Teoria na deptaku, godziny dopasowane do kursanta. Naprawdę polecam, zdałem egzamin i jeżdżę samochodem, myślę że radzę sobie bardzo dobrze. Pozdrawiam .

 111. Firma L MASTERS to wysoka jakość usług i miła atmosfera w trakcie jazd (bez stresu). Gorąco pozdrawiam i polecam . Mam już Prawko w kieszeni i śmigam autkiem :-). Pozdrawiam instruktora :-). Marlena

 112. Polecam L MASTERS na 100%. Pan Antoni super instruktor, a do tego potrafi dodać pewności siebie i zmobilizować do kolejnego podejścia nawet gdy pierwszy raz się nie udało. Nauka w L MASTERS + szczęście pana Antoniego= zdany egzamin!!! DZIĘKUJE PANIE ANTONI.

 113. Dziękuje Antoni za naukę. Wszystkim POLECAM LMASTERS!. Jeżeli chcecie zdać egzamin szybko to zapamiętajcie – jak jazdy to tylko z Antkiem.

 114. Pan Antoni jest naprawdę świetnym instruktorem. Bardzo polecam Jego szkołę jazdy. Dzięki Pana nauce zawdzięczam niedawno zdany egzamin. Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za pomoc 😉

 115. Witam
  Dziś właśnie zdałem prawko!!!
  Kurs rozpoczęty w 2002 r. i przerwany/zrezygnowany do 2011. Zacząłem znów od nowa w 2012 mając 5 przegrane podejscie praktyki.

  Dzięki instruktorowi zwanemu dalej. Antonim z LMasters, świętuję dzis moje wydarzenie dekady 🙂

  Wspaniały instruktor, inny niz ci narzekający w stylu „Jak jedziesz bar…”

  W Skierkach wytłumaczył i zwrócił mi uwage na miejsca i rzeczy o których 1 raz słyszę mając 5 „dokształtów” u innych instruktorów.

  Dzięki Niemu nauczyłem sie jezdzić i wierzyć w siebie….
  …moze dlatego, żę jeździ się z Nim jak z przysłowiowym „kumplem”:)
  Gość jest naprawde w porzadku.

  Każdemu polecę tę szkołę i instruktora- normalnego fajnego gościa

 116. Egzamin zdany za pierwszym podejściem!!!! Muszę podkreślić nie jeździłam nigdy wcześniej samochodem, to Pan Anitoni mnie wszystkiego nauczył…
  Warto zapisać się do centrum szkolenia kierowców L Masters, wszystkich serdecznie do tego namawiam. Mogę podać milion powodów, lecz najważniejszym z nich jest sam super instruktor i jego pozytywne podejście do życia, dzięki któremu, aż chce się uczyć, nawet jak nie wychodzi 🙂

 117. Zdałam egzamin 21 05 2012.W Skierniewicach .Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu ponieważ trafiłam na suuuper instruktora p.Antoniego złoty człowiek polecam ,bo tak wytłumaczył nauczył bezstresowo .Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.Jak prawko to tylko z p Jurczakiem .M.Z.

 118. Zdałem!! Hip hip hurra !! 😀 Bardzo dobra szkoła nauki jazdy…a instruktor pan Antoni jeszcze lepszy 🙂 Dziękuje za pomoc w zdaniu…Pozdrawiam 😉

 119. LMasters to moim zdaniem najlepsze centrum szkolenia kierowców!! Dzięki naukom p. Antoniego nie miałem problemów ze zdaniem egzaminów na prawo jazdy!! (zdałem za pierwszym razem)
  Siedząc w WORD w Skierniewicach i czekając na egzamin słyszałem rozmowy ludzi którzy mieli wątpliwość co do niektórych czynności jakie wykonuje się na placu i w mieście, ja nie miałem takich problemów ponieważ zostałem znakomicie nauczony wszystkiego przez p. Antoniego.
  Jeśli ktoś zapyta o LMasters zawszę będę gorąco polecał!!!

 120. Wykupiłam jazdy doszkalające w L-Masters. Uwagi instruktora, Pana Antoniego były dla mnie niezmiernie cenne. O kilku istotnych elementach dot. techniki jazdy dowiedziałam się od niego po raz pierwszy, mimo że kurs robiłam całkiem niedawno (w innej szkole jazdy też w Grodzisku Maz.). Serdecznie dziękuję za cierpliwość, wiedzę i cenne wskazówki oraz obiektywną ocenę moich umiejętności. (egzamin zdałam – dziękuje).
  Z całą odpowiedzialnością polecam ten Ośrodek Szkolenia wszystkim zainteresowanym uzyskaniem prawa jazdy i bezpiecznego poruszania się po drogach.

 121. Podpisuję się pod wszystkimi opiniami. To rewelacyjna szkoła, polecam ją wszystkim, którzy chcą szybko stać się posiadaczami upragnionego prawa jazdy.

 122. W dniu 21.02.2012r. zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem. A to szczęście było możliwe dzięki nauce w szkole L Masters i profesjonalizmowi Pana Antoniego.
  Mimo perturbacji jakie przeszłam z prawem jazdy, kilka godzin spędzonych za kierownicą pod okiem Pana Antoniego spowodowało to, że za dwa tygodnie dostanę swoje prawo jazdy.
  POLECAM L MASTERS bo naprawdę warto korzystać z profesjonalizmu tej szkoły nauki jazdy.

 123. 9.lutego pomyślnie zdałam egzamin na prawko dzięki profesjonalnemu przygotowaniu przez p.Antoniego ,wszystkim którzy nie maja prawa jazdy serdecznie polecam szkołe jazdy Lmasters . DZIĘKUJE I POZDRAWIAM MONIKA G.

 124. Dziś zdałam egzamin!!! To zasługa pana Antoniego i jego duuużej cierpliwości do mnie w tłumaczeniu wszystkich zawiłości drogowych.Będę polecała LMASTERS i instruktora pana Jurczaka każdemu kto chce zdać prawo jazdy.DZIĘKUJE BARDZO i pozdrawiam.

 125. Wczoraj zdałam Egzamin, choć było to mało prawdopodobne bo nauka zaczęła się praktycznie od zera! Wiadomo też jak każda kobieta miewa chwile gorsze i lepsze, co wymaga maximum cierpliwości:P, pan instruktor ją miał i przygotował mnie jak widać bardzo dobrze do egzaminu:), bo zdałam!!! Hurrraaa!!! Nadal jest to dla mnie Szok! Bardzo Dziękuję Panu Antoniemu za dobrą naukę, która przyniosła efekty, choć jak wiadomo trzeba było na to czasu. Serdecznie Pozdrawiam i Jeszcze Raz Dziękuję:))!!!

 126. Polecam L MASTERS kazdemu,kto chce „zrobic” prawo jazdy.Fachowosc,rzetelnosc,opanowanie i spokoj instruktora-p.Antoniego
  powoduja,ze kurs staje sie przyjemnoscia.Ja zdalem egzamin 20.01.2012 w Skierniewicach za pierwszym podejsciem.
  Dziekuje za przygotowanie i cenne wskazowki.

 127. Zdałam dziś egzamin z jazdy udało się za 1 podejściem ale to dzięki panu Antoniemu.Jurczakowi.ponieważ niesamowicie uczy jest bardzo dokładny i sumienny.Polecam go jeśli ktoś chce iść na kurs Prawa Jazdy.Pozdrawiam panie Antoni i dziękuje’

 128. Szkolenie przebiegało przede wszystkim bardzo solidnie.
  Jazda pełne 60 min na każdych zajęciach.
  Terminy jazd można dowolnie uzgadniać. Gorąco polecam.

 129. W końcu trafiłam na zrównoważonego, konkretnego instruktora, który umie przekazywać wiedzę. Manewrówka pierwsza klasa, mogę płynnie zaparkować nawet w najbardziej zatłoczonym centrum handlowym 🙂 wszystkimi sposobami ! Jazda bezstresowa, Pan instruktor bardzo miły i konsekwentny. Trzymajcie kciuki. Niedługo egzamin, ale wiem, że po tym kursie zdam na bank.

 130. Pan Antoni pozwolił mi naprawdę samodzielnie kierować samochodem. Nauczył jak bezpiecznie poruszać się w ruchu miejskim, szybko i dokładnie wykonywać wszystkie manewry. Ucząc się pod Jego kierunkiem w krótkim czasie uczyniłam duże postępy. Kiedy mówi, że zdasz egzamin jest o tym przekonany. Ja zaufałam Jego opinii i zdałam za pierwszym razem. To naprawdę dobry człowiek i profesjonalny instruktor.

 131. Dobra komunikacja interpersonalna, profesjonalne podejście do kursanta, otwarty umysł instruktora i wiele innych. Gorąco polecam i dziękuję za przygotowanie 😉

 132. Zdałam egzamin!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Mam super wiadomość. zaliczyłam egzamin.
  Miałam problem w Wwie. Udało się w Skierniewicach.
  Zaznaczam że to dzięki instruktorowi, na którego trafiłam całkowicie przypadkowo.
  Naprawdę dostałam bardzo dużo cennych rad.
  Pan Antoni nauczył mnie myśleć za kierownicą za co bardzo dziękuję,:-)
  Polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.